Reagujte bez životopisu

Koordinátor obchodu a obchodný zástupca

INISOFT s.r.o.

Banská Bystrica 10001/, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

  • aktívna obchodná činnosť
  • aktívne plánovať, pripravovať a realizovať priame oslovovanie zákazníkov najmä z radov firiem, podnikajúcich v oblasti odpadového hospodárstva
  • viesť obchodné jednania telefonicky, online aj osobne,
  • implementačná činnosť
  • školiť nových zákazníkov
  • koordinačná činnosť
  • dohliadať na plnenie stanovených plánov
  • navrhovať kroky k zvyšovaniu efektívnosti obchodovania
  • sledovať trendy na trhu

Očakávania na uchádzača

  • pozitívny prístup k obchodovaniu a výborné komunikačné zručnosti,
  • systematický prístup k práci, dôslednosť a spoľahlivosť,
  • samostatnosť a ochotu učiť sa nové veci,
  • vodičský preukaz skupiny B a ochota cestovať,
  • výhodou je dobrý prehľad vo svete IT a prehľad v podnikových procesoch.

Výhody pracovnej pozície

  • samostatná práca v dynamickom prostredí inovatívnej softvérovej spoločnosti,
  • stabilné pracovné prostredie,
  • sprostredkovanie predaja a implementácie veľmi kvalitného softvérového riešenia pre oblasť odpadového hospodárstva,
  • vynikajúce finančné ohodnotenie s prémiami za výkon,
  • prácu na HPP, resp. na živnosť,
  • zamestnanecké benefity, stravné lístky, notebook, mobilný telefón, k dispozícii služobný automobil.

Mobilný telefón
Možnosť si nadpracovať hodiny
Provízie z predaja
Firemné akcie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
13. plat
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook
Vlastna organizácia práce
Kafetéria