Pracovník technicko-obchodnej podpory

INISOFT s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce:

Si to Ty?
Máš rád/rada rôznorodú prácu, analytické myslenie, baví Ťa komunikovať s ľuďmi? Orientuješ sa dobre v informačných technológiách? Vyhovuje Ti dynamické prostredie inovatívnej spoločnosti?

V tom prípade je táto pozícia určená práve Tebe.

Čo u nás budeš robiť?

  • aktívne plánovať, pripravovať a realizovať priame oslovovanie zákazníkov najmä z radov výrobných firiem a firiem podnikavých v životnom prostredí (najmä potom v odpadovom hospodárstve),
  • viesť obchodné jednanie po telefóne i výjazdom za zákazníkmi,
  • analyzovať aktuálne procesy záujemcov o náš informačný systém, navrhovať a vysvetľovať zmeny, ktoré nastanú jeho implementáciou,
  • realizovať následnú podporu formou lokálnej alebo sieťovej inštalácie a úvodného nastavenia informačného systému, zaškoľovať užívateľov a správcov a prípadne i asistovať pri zahájení prevádzkovania informačného systému,
  • overovať spokojnosť užívateľov i managementu a prípadne dopĺňať spokojnosť poskytovaním poradenstva v legislatíve, pri optimalizácii prevádzkových činností alebo pri systémovej integrácii ap.,
  • koordinovať obchodné zákazky na rozšírenie a integráciu ENVITA,
  • spolupracovať s technologickými partnermi pri dodávkach spoločného systémového riešenia a pod.

Čo očakávame?

  • dobrý prehľad vo svete IT,
  • systematický prístup k práci,
  • dôslednosť a spoľahlivosť,
  • dobré komunikačné schopnosti a ochota hľadať riešenia pre potreby zákazníkov,
  • samostatnosť a ochotu učiť sa nové veci,
  • vodičský preukaz skupiny B a ochotu cestovať,
  • prehľad v podnikových procesoch je výhodou

Čo ponúkame?

  • samostatnú prácu, ktorá Ťa bude obohacovať, inšpirovať a posúvať vpred,
  • vynikajúce finančné ohodnotenie s prémiami za výkon,
  • prácu na HPP, v prípade záujmu i na IČO,
  • zamestnanecké benefity, stravné lístky, notebook, mobilný telefón, k dispozícii služobný automobil

Informácie o výberovom konaní