Učiteľ-ka materskej školy

Iniciatíva rodičov Lamača

Miesto práce
Zlatohorská 18, Lamač
Termín nástupu
1.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pedagogická činnosť spojená s pozíciou učiteľky MŠ.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600 eur orientačne, podľa platného zákona č. 553/2003 Z.z.

Práca v príjemnom prostredí bratislavskej mestskej časti, v mladom priateľskom kolektíve a v rodinnej atmosfére. Skvelá spolupráca s rodičmi i zriaďovateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Predškolská pedagogika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Živý vzťah s Bohom, ochota učiť sa nové veci, ochota pracovať na sebe.

IRL je o.z. založené s cieľom podporovať činnosti cirkevnej
Materskej školy sv.Filipa Neriho v Lamači: malá troj-triedna škôlka (60detí) s rodinnou atmosférou.

Zlatohorská 18
841 03 Bratislava - mestská časť Lamač

Kontakt

ID: 3498565   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 eur orientačne, podľa platného zákona č. 553/2003 Z.z.