Klientský špecialista

Ingrid Ribárská

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 4 000 EUR/mesiac13. plat, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o klientov
- kontaktovanie nových i existujúcich klientov
- práca s pridelenými databázami klientov
- analýza potrieb klienta, vytváranie ponúk
- účasť na školeniach, poradách, tréningoch

- flexibilná pracovná doba
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý Vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- zázemie silnej, úspešnej a dlhoročnej medzinárodnej spoločnosti
- najlepší a moderný systém vzdelávania
- atraktívna podpora budovania vlastnej kariéry
- profesionálny pracovný kolektív
- práca v agentúrnej kancelárii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- pozitívny prístup
- motivácia neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
ID: 3981301  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac