Team leader - mať skvelý team je dar!

CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus až do výšky 210€ + 100€ bonus za dochádzku (výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My Ti tento dar ponúkame... Ak by si sa stal súčasťou nášej CEVA family, ponúkame Ti skvelý team operátorov.

Hľadáme skúseného parťáka, ktorý bude viesť časť armády našich operátorov.

Čo si predstavujeme pod pojmom skvelý team leader:
  • človek, ktorý prispieva k dobrej pracovnej atosfére, aby jeho kolegovia chodili s radosťou do práce,
  • človek, ktorý vie komunikovať , nebojí sa výziev, je orientovaný na výsledky, vie pomôcť, poradiť a motivovať.
Team Leader je náš najdôležitejší spojovací a riadiaci prvok, ktorý priamo reportuje Shift Leader-ovi.

Toto by ťa u nás čakalo:
  • práca na 2 zmeny, nakoľko v noci sa spí a nepracuje :)
  • riadiš tím cca 30 operátorov ,
  • so svojim teamom máš na starosti plnenie denných plánov ,
  • ceníme si nové nápady a "zlepšováky" , čiže navrhuješ optimalizácie pracovných procesov, hľadáš a nachádzaš cesty, ako zlepšiť čo sa dá
  • podieľaš sa na zaškolení nových členov svojho tímu a zjednodušení ich adaptačného obdobia,
  • spolupracuješ s ostatnými oddeleniami,
  • vykonávaš pravidelné audity BOZP a 5S na pracoviskách.

Ak máš skúsenosti s vedením ľudí, vieš ľudsky a vecne komunikovať, rád organizuješ zmysluplné porady, vieš nájsť rovnováhu medzi potrebami firmy a našich zamestnancov, si náš človek.
Ak si to vieš u nás predstaviť, pošli o sebe krátke video, alebo životopis v slovenskom jazyku.
Určite sa nebudeš nudiť, čaká Ťa u nás zaujímavá práca
Tešíme sa na teba.

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú, pracovná doba 5:45 - 14:00, 14:00 - 22:15 /vrátane soboty/
• Stabilné pracovné miesto v medzinárodnej, modernej firme
• Možnosti stravovania v firemnej kantíne (ako aj finančný príspevok)
• Edenred karta (stravovacia + darčeková karta)
• 10€ kredit na občerstvenie v nápojových a stravovacích automatoch
• Bezplatná autobusová doprava
• Podpora neustáleho vzdelávania, možnosť kariérneho rastu
• Príspevok zamestnávateľa na dôchodkové pripoistenie - 3.pilier
• Životné poistenie plne hradené zamestnávateľom
• Referral program odmena až do výšky 1000€
• Lojality bonus 200€ każdy rok
• Príspevok k narodeniu dieťaťa 150€ a uzavretiu manželstva 250€
• Darček k narodeninám, príspevok k okrúhlym narodeninám až do výšky 350€
• Rekreačný príspevok
• Darčekové, zľavové poukážky aj na nákup About you
• Svadobné voľno plne hradený zamestnávateľom
• Pravidelné firemné eventy
• Spýtaj sa HR manažéra – konzultácia s HR manažérom na pracovnoprávne témy
• Psychologické poradenstvo v náročných chvíľach odborné poradenstvo úplne
anonymne a diskrétne
• Vybavenie k práci – pracovné oblečenie, obuv Uvex

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky, ostatným kandidátom odporúčame sledovať všetky naše pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Vedenie tímu - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Krízový manažment - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Minimálne 1 rok praxe na podobnej pracovnej
pozícii – predošlá skúsenosť s vedením ľudí
•znalosť maďarského jazyka výhodou
• Riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti
• Schopnosť zdieĺať informácie, orientácia na
výsledok
• Analytické myslenie, samostatnosť, flexibilita a
schopnosť pohotovo reagovať na vzniknuté situácie
• Počítačové zručnosti na pokročilej úrovni /MS Excel, Word, Power Point/

Spoločnosť CEVA je uznávaným odborníkom a lídrom v oblasti logistiky. Celosvetovo zamestnáva viac ako 110 000 ľudí, v 1300 prevádzkach, v 170 krajinách sveta. Vízia spoločnosti je byť profesionálnym poskytovateľom logistických služieb, ktorý flexibilne reaguje na výzvy dodávateľského reťazca. V oblasti dopravy má významné postavenie vo vzdušnej, cestnej, železničnej a námornej preprave. V segmente zmluvnej logistiky, je popredným lídrom v pozemnej doprave v USA a v Číne.
Logistický veľkosklad v Kostolných Kračanoch je silným a strategickým partnerom pre nemeckú módnu spoločnosť About You. Zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov. Svojimi logistickými procesmi dokonale zabezpečuje pre svojho zákazníka jeho módnu misiu. Každodenné aktivity sa riadia hodnotami spoločnosti, ktoré sú základným pilierom firemnej kultúry. Spoločnosť CEVA je pravidene certifikovaná na organickú a ekologickú zodpovednosť a ochranu životného prostredia. Posúvame hranice v podpore talentov a tvorivosti, pričom vieme, že ľudia sú srdcom nášho podnikania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Human resources
E-mail: poslať životopis
ID: 4120429  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac