Máš vodičský preukaz typu C/E? Hľadá sa šofér na Kamag, ktorý jazdí v areáli spoločnosti!

CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kostolné Kračany
1 300 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus až do výšky 210€ + dochádzkový bonus až do výšky 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Transport radi privítame spoľahlivého a komunikatívneho kolegu, ktorý bude obsluhovať vozidlo Kamag Swap Body Transporter. Našim Kamagom sa neocitneš na hlavnej ceste 1/63, nakoľko jazdí iba v areáli spoločnosti. K jeho obsluhe budeš potrebovať vodičský preukaz typu C/E a samozrejme s tým spojený platný psychotest. Ak si technicky zdatný, rád komunikuješ nielen s kolegami, ale aj so šoférmi dodávateľských firiem, tak si na správnom mieste.

Toto ťa u nás čaká:
Vozidlom privezieš k určenej bráne náves s tovarom, ktorý nám doručí vodič dodávateľskej firmy. Návesy naložené tovarom pre našich zákazníkov odvezieš dodávateľskému vodičovi a následne plné i prázdne kontajnery premiestniš na správne pozície (lokácie).
Ako každý vodič, aj Ty si budeš viesť knihu jázd, vykonávať pravidelnú prehliadku vozidla, či dodržiavať čistotu a poriadok. Nakoľko kamióny prichádzajú a odchádzajú aj v sobotu, určite budeme Ťa potrebovať aj v tento deň. Sú dni, kedy potrebujeme posilniť tím vodičov rannej a poobednej zmene, vtedy počítame s tvojou prítomnosťou v dynamickom časovom úseku. Tvoja bezpečnosť je pre nás priorita, preto sme pripravili širokú škálu školení. Ak si sa tu našiel, alebo myslíš, že by nám to spolu fungovalo, tak nám pošli svoj životopis. Tešíme sa na Teba .

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú, pracovná doba 5:45 - 14:00, 14:00 - 22:15 /vrátane soboty/
• Stabilné pracovné miesto v medzinárodnej, modernej firme
• Možnosti stravovania v firemnej kantíne (ako aj finančný príspevok, stravovacie karty)
• 10€ kredit na občerstvenie v nápojových a stravovacích automatoch
• Bezplatná autobusová doprava
• Podpora neustáleho vzdelávania, možnosť kariérneho rastu
• Referral program odmena až do výšky 1000€
• Lojality bonus 200€ každý rok
• Príspevok k narodeniu dieťaťa 150€ a uzavretiu manželstva 250€
• Darček k narodeninám, príspevok k okrúhlym narodeninám až do výšky 350€
• Rekreačný príspevok
• Darčekové, zľavové poukážky aj na nákup About you
• Svadobné voľno plne hradený zamestnávateľom
• Pravidelné firemné eventy
• Spýtaj sa HR manažéra – konzultácia s HR manažérom na pracovnoprávne témy
• Psychologické poradenstvo v náročných chvíľach odborné poradenstvo úplne anonymne a diskrétne
• Vybavenie k práci – pracovné oblečenie, obuv Uvex

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú základné požiadavky, ostatným kandidátom odporúčame sledovať všetky naše pracovné ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

3

• platný vodičský preukaz na kamión nad 7,5 t
• skúsenosti s obsluhou VZV - výhoda
• platná dravotná a psychická spôsobilosť vodičov
• precíznosť, spoľahlivosť
• komunikatívnosť, tímový hráč
• príjemné vystupovanie

Spoločnosť CEVA je uznávaným odborníkom a lídrom v oblasti logistiky. Celosvetovo zamestnáva viac ako 110 000 ľudí, v 1300 prevádzkach, v 170 krajinách sveta. Vízia spoločnosti je byť profesionálnym poskytovateľom logistických služieb, ktorý flexibilne reaguje na výzvy dodávateľského reťazca. V oblasti dopravy má významné postavenie vo vzdušnej, cestnej, železničnej a námornej preprave. V segmente zmluvnej logistiky, je popredným lídrom v pozemnej doprave v USA a v Číne.
Logistický veľkosklad v Kostolných Kračanoch je silným a strategickým partnerom pre nemeckú módnu spoločnosť About You. Zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov. Svojimi logistickými procesmi dokonale zabezpečuje pre svojho zákazníka jeho módnu misiu. Každodenné aktivity sa riadia hodnotami spoločnosti, ktoré sú základným pilierom firemnej kultúry. Spoločnosť CEVA je pravidene certifikovaná na organickú a ekologickú zodpovednosť a ochranu životného prostredia. Posúvame hranice v podpore talentov a tvorivosti, pričom vieme, že ľudia sú srdcom nášho podnikania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4094923  Dátum zverejnenia: 27.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac