Skladový operátor

CEVA Contract Logistics Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem tovaru, zaskladňovanie, evidencia prijatého tovaru, skladové presuny v internom systéme
• Expedícia tovaru na základe pick listu a všetky s tým spojené aktivity (príprava tovaru, skenovanie do PC, balenie do expedičných kartónov)
• Práca s PC (reportovanie zásielok, uzatváranie zásielok, zasielanie súborov kuriérskym spoločnostiam)
• Denná práca s bremenami do 25 kg
• Zodpovednosť za čistotu v sklade
• Obsluha VZV
• Vykonávanie všetkých denných prevádzkových činností v sklade

• Perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania v silnej medzinárodnej spoločnosti
• Práca na jednu zmenu od pondelka do piatka
• Stravné lístky – nad rámec zákona
• 5 dní sick day
• Multisport karta
• Firemné akcie a teambuildingy
• Odmena za odporúčanie známeho na obsadzovanú pozíciu
• A ďalšie finančné a nefinančné benefity, ktoré budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola výberového procesu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Platné oprávnenie na vedenie VZV
• Tímový hráč
• Bezúhonnosť
• Aktívny prístup k práci

Spoločnosť CEVA je uznávaným odborníkom a lídrom v oblasti logistiky. Celosvetovo zamestnáva viac ako 110 000 ľudí, v 1300 prevádzkach, v 170 krajinách sveta. Vízia spoločnosti je byť profesionálnym poskytovateľom logistických služieb, ktorý flexibilne reaguje na výzvy dodávateľského reťazca. V oblasti dopravy má významné postavenie vo vzdušnej, cestnej, železničnej a námornej preprave. V segmente zmluvnej logistiky, je popredným lídrom v pozemnej doprave v USA a v Číne.
Logistický veľkosklad v Kostolných Kračanoch je silným a strategickým partnerom pre nemeckú módnu spoločnosť About You. Zamestnáva viac ako 1300 zamestnancov. Svojimi logistickými procesmi dokonale zabezpečuje pre svojho zákazníka jeho módnu misiu. Každodenné aktivity sa riadia hodnotami spoločnosti, ktoré sú základným pilierom firemnej kultúry. Spoločnosť CEVA je pravidene certifikovaná na organickú a ekologickú zodpovednosť a ochranu životného prostredia. Posúvame hranice v podpore talentov a tvorivosti, pričom vieme, že ľudia sú srdcom nášho podnikania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Hajnalka Szalay Darnay
E-mail: poslať životopis
ID: 3931521  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac