Obsluha CNC strojov

INGMETAL s.r.o.

Miesto práce
Petrovany - vysielač
Termín nástupu
ihneď
Základná hodinová mzda brutto pri nástupe 4,20 Eur/hod, po zaškolení a začatí samostatnej práce pri technológii zvýšenie 15% k základnej hodinovej mzde, po hodnotení zamestnancov (1-krát ročne) nastavenie pohyblivej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zoraďovanie a obsluha 5 osových CNC frézovacích centier v systémoch Heidenhain a Sinumerik pri zákazkovej výrobe,
- frézovanie jednotlivých dielcov na základe výkresovej dokumentácie a následná kontrola predpísaných tolerancií,
- zlepšovanie technologických procesov ,
- načas a v požadovanej kvalite vyfrézovanie jednotlivých dielcov formy.

- práca v strojárskej spoločnosti s vybavením najmodernejšou technológiou, pôsobiacou na trhu 27 rokov,
- zaujímavá, rôznorodá práca,
- finančné ohodnotenie práce pevnou a pohyblivou zložkou mzdy,
- po splnení sledovaných ukazovateľov cieľové odmeny 2-krát do roka,
- príspevok na sporenie v 3. dôchodkovom pilieri,
- povinné príplatky k mzde nad rámec Zákonníka práce,
- finančná podpora ďalšieho vzdelávania, účasti na veľtrhoch a výstavách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie a práce s meradlami,
- základné počítačové zručnosti,
- ovládanie systémov Heidenhain a Sinumerik – výhoda,
- manuálna zručnosť,
- ochota a schopnosť pracovať vo viaczmennej prevádzke,
- zmysel pre tímovú prácu,
- práca vhodná aj pre absolventov odborných technických škôl

INGMETAL je inovatívna spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v roku 1990 zaoberá strojárskou výrobou so zameraním na tvarovo náročné a presné súčiastky. Od roku 1996 sa INGMETAL špecializuje na výrobu foriem na lisovanie expandovaného polystyrénu (EPS) a foriem na lisovanie expandovaného polypropylénu (EPP). Od roku 2022 je spoločnosť INGMETAL súčasťou zahraničnej stabilnej skupiny HIRSCH Servo Group.

V súčasnosti viac ako 80 % produkcie spoločnosti tvorí výroba foriem na lisovanie obalových a technických dielcov z EPS a EPP. Zvyšných 20% predstavujú meracie prípravky prevažne pre automobilový priemysel.

Činnosti spoločnosti:
• výroba foriem na lisovanie EPS a EPP (najmä pre baliaci, stavebný, automobilový, elektrotechnický priemysel);
• meracie prípravky;
• tvarové frézovanie pre všeobecnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3404246  Dátum zverejnenia: 9.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná hodinová mzda brutto pri nástupe 4,20 Eur/hod, po zaškolení a začatí samostatnej práce pri technológii zvýšenie 15% k základnej hodinovej mzde, po hodnotení zamestnancov (1-krát ročne) nastavenie pohyblivej zložky mzdy.