Можливість для людей з України

CNC operátor v blízkom okolí Prešova

INGMETAL s.r.o.

Miesto práce
Petrovany
Termín nástupu
dohodou
5 - 8 EUR/hod.Hodinová mzda sa určuje na základe predchádzajúcich skúseností a vedomostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zoraďovanie a obsluha CNC obrábacích strojov v systéme Heidenhain;
• frézovanie jednotlivých dielcov na základe výkresovej dokumentácie, poskytnutých programov a následná kontrola predpísaných tolerancií.

• Budete pracovať v stabilnej strojárskej spoločnosti s vybavením najmodernejšou technológiou.
• Chcete sa zdokonaľovať v angličtine alebo učiť sa nemčinu? Budete mať možnosť využiť príspevok na vzdelávanie cudzieho jazyka a venovať sa tomu priamo v práci.
• Prispejeme Vám na stravovanie, ako aj na 3.pilier DDS.
• Radi cvičíte alebo preferujete aktívny oddych? Budete mať možnosť využiť príspevok zamestnávateľa na MultiSport kartu.

Chcete sa stať členom tímu stabilnej a neustále expandujúcej firmy, ktorá pracuje s modernými technológiami? Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí žiadnej výzvy a chce na svojej pozícii profesijne rásť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Znalosť operačného systému Heidenhain, Sinumerik je výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Oceníme, keď ste zodpovedný, pracovitý a máte chuť vzdelávať sa. Vyžaduje sa od vás technické myslenie, skúsenosti s čítaním výkresovej dokumentácie a možnosť pracovať v nepretržitej prevádzke.

INGMETAL je inovatívna spoločnosť, ktorá sa od svojho vzniku v roku 1990 zaoberá strojárskou výrobou so zameraním na tvarovo náročné a presné súčiastky. Od roku 1996 sa INGMETAL špecializuje na výrobu foriem na lisovanie expandovaného polystyrénu (EPS) a foriem na lisovanie expandovaného polypropylénu (EPP). Od roku 2022 je spoločnosť INGMETAL súčasťou zahraničnej stabilnej skupiny HIRSCH Servo Group.

V súčasnosti viac ako 80 % produkcie spoločnosti tvorí výroba foriem na lisovanie obalových a technických dielcov z EPS a EPP. Zvyšných 20% predstavujú meracie prípravky prevažne pre automobilový priemysel.

Činnosti spoločnosti:
• výroba foriem na lisovanie EPS a EPP (najmä pre baliaci, stavebný, automobilový, elektrotechnický priemysel);
• meracie prípravky;
• tvarové frézovanie pre všeobecnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2304202  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.