Можливість для людей з України

Chemický inžinier, mikrobiológ

INGEO-ENVILAB, s.r.o.

Miesto práce
Ingeo Envilab S. r. O., Bytčická, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie bude individuálne zohľadnené na základe pracovných skúseností a po absolvovaní skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon mikrobiologických, rádiochemických analýz, anorganických,organických stanovení parametrov kvapalných a pevných matríc podľa platných legislatív. Pozícia vyžaduje samostatné spracovanie, vyhodnotenie výsledkov, obsluha, údržba prístrojového vybavenia, administratívna činnosť spojená so zabezpečením kontroly systému kvality podľa STN 17025:2018.

Výhodou sú pracovné skúsenosti v akreditovanom laboratóriu, znalosť obsahu a aplikácie STN 17025:2018, skúsenosti s prístrojmi: detekčné zariadenia pre rádiochémiu, mikroskopické zostavy, izotachoforéza, spektrofotometre, chromatogramy, ICP a iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 5 rokov v obore

Počet rokov praxe

5

efektivita, flexibilita, kreativita, pracovitosť, samostatnosť

Akreditované laboratórium zamerané na analýzy a spracovanie kvapalných a pevných matríc v enviromentálnej oblasti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4513472  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac