Можливість для людей з України

Junior logistický pláner

Ingenics s.r.o.- organizačná zložka SK

Miesto práce
WESTEND TOWER, Dúbravská cesta 2, 841 04 Karlova Ves
Termín nástupu
01.04.2024
2 300 EUR/mesiacmožnosť 13. platu + mesačný projektový bonus + mesačný DDS príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánujete, optimalizujete a realizujete projekty výrobnej logistiky pre našich zákazníkov z rôznych odvetví.

- Po preskúmaní existujúcich logistických štruktúr a procesov prevediete svoje výsledky na koncepty, založené na požiadavkách, optimalizácii nákladov a procesov.

- Individuálne a komplexné prispôsobenie našim zákazníkom, navrhujete stavebné konštrukcie, logistické plochy, sekvenčné a vychystávacie systémy, ako aj optimálne typy zásobovania a sprevádzate našich zákazníkov od koncepcie až po nábeh sériovej výroby.

Zažite našu otvorenú atmosféru, v ktorej spolupracujeme v partnerstve. Čo spája naše tímy naprieč krajinami a projektmi? Naše spoločné vízie – spoločne presadzujeme inovácie!

U nás sa vám otvára veľa ciest, pretože tu sa rátate vy a vaše kariérne plány.

Posúvame spoločnosti po celom svete vpred. Od stredne veľkých spoločností až po globálnych hráčov – mnohé odvetvia sa spoliehajú na naše rady týkajúce sa stratégie, procesov, organizáciu a na naše plánovacie a implementačné schopnosti, ktoré využívame v celom hodnotovom reťazci našich zákazníkov. Sústavne dosahujeme optimálne výsledky s viac ako 40-ročnými skúsenosťami, veľkou vášňou a viac ako 800 motivovanými zamestnancami na 20 miestach. Spoločne napredujeme v digitálnej transformácii našich zákazníkov a vždy nachádzame nové inovatívne riešenia.

Formujte s nami spoločnosti zajtrajška! Podporte nás v oblasti plánovania logistiky na rôznych miestach!

V pripade zaujmu prosim zaslať CV v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, výrobná logistika, montáž

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Logistické znalosti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zameranie na logistiku a výrobu, najlepšie v automobilovom priemysle.

- Skúsenosti a znalosti v oblasti logistiky a plánovania procesov.

- Ochota cestovať a dobrá znalosť hovorenej a písanej angličtiny alebo nemčiny (B2).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4485836  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac