Skladník

INGEMA s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
520,- € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem - kontrola - príprava - výdaj tovaru
- práca s VZV a skenerom, manipulácia s tovarom
- práca s PC, čiastočná administratíva
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom posielajte písomne v SJ na nižšie uvedený e-mail. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači s návrhom na osobné stretnutie!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platné oprávnenie na manipuláciu s vysokozdvižným vozíkom - výhodou
- spoľahlivosť, dôslednosť, precíznosť
- skúsenosti s prácou PC
- flexibilita, schopnosť vysokého pracovného nasadenia a efektívnej práce
- zmysel pre poriadok, disciplínu a zodpovednosť

Spoločnosť INGEMA s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov. Sme slovenská rodinná spoločnosť, ktorá sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom keramických, kameninových obkladov a dlažieb, stavebných materiálov a stavebnej chémie, sanitárnej keramiky a ostatných zariadení pre kompletné vybavenie kúpeľní, stolárska výroba, výroba sanitárnych deliacich priečok.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3624115  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520,- € + odmeny