Prípravár

INGDOP s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Kragujevská 11, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacNástupný plat od 1 050 EUR. Výška mzdy závisí od dohody s uchádzačom na základe jeho vzdelania, skúseností, samostatnosti, zodpovednosti a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obhliadka stavenísk a kontrola projektovej dokumentácie
- kontrola ostatných dokumentov, vyjadrení správcov a pod.
- kontrola rozpočtov a spracovanie kalkulácií
- tvorba a aktualizácia cien
- spracovanie cenových ponúk
- komunikácia so zástupcami investorov pri spracovaní ponúk
- komunikácia s dodávateľmi
- tvorba subdodávateľského systému
- aktívne sledovanie nových technológií materiálov a technických riešení
- výber dodávateľov služieb a materiálov
- spracovanie zmlúv a objednávok
- zabezpečovanie realizačnej fázy uzatvorených kontraktov, zmlúv o dielo
a všetky administratívne, claimové a iné povinnosti a práva z nich vyplývajúce
- pripravuje a kompletizuje nároky, claimy a súvisiacu agendu vrátane ich predkladania konečnému zákazníkovi (v zmysle FIDIC alebo podľa ustanovení zmlúv)
- pripravuje a zasiela listy v súvislosti s aktualizáciou subdodávateľov/schválením nových subdodávateľov v súlade so zmluvou o dielo
- vytvára technologické a výrobné postupy

Práca si zriedkavo vyžaduje cestovanie.

- zázemie stabilnej medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie
- otvorená firemná kultúra a výborný kolektív
- firemný mobil
- notebook

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- znalosť práce s PC, MS Office, MS Outlook
- administratívne zručnosti
- hospodárska korešpondencia
- ovládanie slovenského jazyka a pravopisu
- samostatnosť a svedomitosť pri plnení zverených úloh
- odolnosť voči stresu
- schopnosť tímovej práce
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- vodičský preukaz sk. B - výhodou

Stavebná spoločnosť s dlhodobým pôsobením na trhu so zameraním na realizáciu dopravných, vodohospodárskych stavieb, asfaltových zálievok a dopravného značenia v celej Slovenskej republike a Českej republike.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795697  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac