Reagujte bez životopisu
Logo Ing. Vladimír Stacha, CANTON EXPORT

Montážny pracovník

Ing. Vladimír Stacha, CANTON EXPORT

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre pracovníka v rámci montáže oplotenia rôzneho typu , manipulácie a balenia pomocného materiálu na jednotlivé zákazky.

Pracovný odev

Príplatky za sťaženú prácu

Miesto odchodu do práce je vždy v daný deň z areálu firmy PLOTY STACHA , súčasne aj návrat z montáže jednotlivej partie na firmu PLOTY STACHA v Považskej Bystrici.
Pracovná doba - ( 7:00 hod - 15:00 hod ).
Dlhodobá práca v dobrom a kvalitnom kolektíve.
Pravidelné vyplácanie miezd ( faktúr ).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Obchodno - stavebná spoločnosť Ploty Stacha , ( Ing. Vladimír Stacha, CANTON EXPORT ) zaoberajúca sa predajom , návrhom a montážou oplotenia.
Centrom našej obchodnej činnosti je predajňa PLOTY STACHA nachádzajúca sa v areáli firmy na ulici Sládkovičova
( pri ČS Shell ) v meste Považská Bystrica.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4798320  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac