Klientsky pracovník v kancelárii v Prešove

Ing. Viktória Šuhajová, PhD. - Allianz - Slovenská poisťovňa a.s.

Slovenská 65, Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacFix od 500-1000 eur - podľa dohody kvartálne bonusy od 333 Eur do 1222 Eur, ročné odmeny do 3000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Skús" to s nami, tvojou úlohou bude :
- starostlivosť, poradenstvo a osobná komunikácia s klientmi v kancelárii v Prešove
- informovať klientov o digitálnych službách a výhodách ich využívania
- podporovať klientov vo využívaní týchto digitálnych nástrojov
- pomáhať klientom hlásiť poistné udalosti pomocou online nástroja
- zabezpečovať servis k poistným zmluvám existujúcich klientov spoločnosti ASP a ASDSS
- poskytovať informácie k poistným zmluvám našich klientov
- vybavovať rôzne požiadavky našich klientov, ako napríklad žiadosti na zrušenie alebo zmenu poistnej zmluvy, predaj produktov a služieb
- práca len počas pracovných dní
- reprezentácia spoločnosti
- práca a aktualizácia zákazníckych databáz a marketingu
- realizácia stretnutia s klientmi na základe pridelenej databázy
- plnenie predajných plánov

- Pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- Pozícia vhodná popri práci
- Atraktívny systém odmeňovania s možnosťou nadštandardného príjmu v rámci najsilnejšej spoločnosti na trhu
- viac možnosti odmeňovania
- Bezplatné vzdelanie
- Pitný režim
- Obedňajšia prestávka
- Práca v dobrom kolektíve
- Osobnostný rozvoj
- Možnosť kariérneho rastu
- Sviatky a víkendy voľno
- Home office – práca z domu
- Flexibilná pracovná doba
- Materiálne benefity
- Bonifikácie
- Zľavy v obchodnom reťazci s elektronikou Datart
- Zamestnanecké zľavy
- Reklamné predmety
- Letný celo firemný teambuilding
- Vianočný večierok

V prípade záujmu kontaktovať poslaním životopisu. Motivačný list vítaný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft WordPad - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup
Flexibilita
Komunikatívnosť
Chuť pracovať na sebe a učiť sa novým veciam
Vodičský preukaz výhodou

Allianz a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
ID: 4060925  Dátum zverejnenia: 19.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac