Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár

Ing. Tomáš Janíček

Miesto práce
Petrová 30, Zázrivá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacVýška mzdy je závislá od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame novú reštauráciu penziónu Slnečný dvor v Zázrivej do ktorej hľadáme nový personál.
Hlavná náplň práce:
Príprava jedál podľa jedálneho lístka pre hostí reštaurácie, príprava teplej večere pre ubytovaných hostí, pomoc pri raňajkách pre ubytovaných hostí.
Spolupráca pri vytváraní a zmene jedálneho lístka.

Celoročná stabilná práca
Celý nový kolektív
Obedy zdarma
Príplatky za prácu v sobotu, nedeľu a sviatok sú vyplácané podľa zákonníka práce.
V prípade potreby možnosť zaškolenia a obnovenia si praxe v našej inej prevádzke.

Uchádzači môžu posielať svoj životopis a v prípade otázok volať na číslo 0908725736.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

1

Kreativita, motivácia, schopnosť pracovať v strese

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním ubytovacích a stravovacích zariadení v cestovnom ruchu.
ID: 4505114  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac