Reagujte bez životopisu

Odborný predajca (v oblasti technických výrobkov)

Ing. Róbert Kianek

Miesto práce
Hurbanovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap - dohodou
750 EUR/mesiacPlat od 750€ v skúšobnej dobe a ďalší vývoj mzdy je závislý na vzájomnej dohode, skúsenostiach a pracovných úspechoch. Dobrú prácu si vážime a ohodnotíme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoje pracovisko bude predajňa, riešenie každodenných dopytov a obsluha zákazníkov.

Tvoj pracovný deň bude pozostávať hlavne z týchto pracovných činností:
- trpezlivá komunikácia so zákazníkmi online či telefonicky
- návrh a realizácia objednávok

Variabilita pracovného času.
Priateľský a nápomocný kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslať životopis na emailovú adresu
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický, stavebný, obchodný, marketing

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Obchodno-predajné zručnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Koho hľadáme?

Hľadáme obchodníka-predajcu, ktorý je schopný vytvárať priestor pre predaj.

Priamy kontakt so zákazníkom osobne, telefonicky, emailom. Trpezlivá komunikácia je tvoja prednosť?

Baví nás spoločná práca v nie veľkom kolektíve, pomáhame si naprieč našimi povinnosťami, úzko spolupracujeme a chyby sa nebojíme riešiť. Ak si naklonený tomuto spôsobu práce, bude ťa to s nami baviť.

Baví ťa okrem priameho kontaktu aj online svet? Vytvárame prostredie, kde sa môžeš učiť, uplatniť alebo niečo naučiť nás.

Naša práca nie je vôbec jednotvárna, preto správne vyhodnotenie priorít a svojej efektívnosti je veľmi dôležité.

Naša spoločnosť je na trhu od roku 2006. Zaoberáme sa predajom plechových garáží, garážových brán, okien. Sme stabilný partner pre stavebné firmy.
ID: 3909676  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac