Manažér záhradného centra

Ing. Rastislav Feriančik - zahradníctvo SADEX

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 800-900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Riadenie a vedenie tímu pracovníkov/predajcov Záhradného centra
2. Zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom
3. Objednávanie tovaru pre Záhradné centrum
4. Príjem tovaru do Záhradné centrum
5. Vykladanie tovaru do Záhradného centra
6. Vytváranie dobrých vzťahov s dodávateľmi a odberateľmi
7. Zabezpečenie spokojnosti zamestnancov - nábor, výber, zaškoľovanie, podpora a ďalší rozvoj
8. Predaj tovaru zákazníkom
9. Vydávanie tovaru na realizáciu sadových úprav
10. Riešenie sťažností a reklamácií
11. Kontrola záruky, kvality a vzhľadu predávaného tovaru
12. Organizovanie akcií na podporu predaja
13. Evidencia Záhradného centra a dochádzka
14. Údržba areálu Záhradného centra
15. Poriadok v priestoroch Záhradného centra

Dobrý kolektív, koncoročné odmeny, dovolenkové odmeny, zamestnanecké zľavy, cestovné príplatky, zamestnanecké príplatky podľa odpracovaných rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je vzdelanie v obore záhradníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

flexibilnosť, aktívna a dynamická osobnosť, vhodné komunikačné a argumentačné zručnosti, schopnosť riadiť a coachovať 5-8 člennú skupinu

Záhradníctvo Sadex- expert pre Vašu záhradu, je rodinná firma. Sme na trhu od roku 1993. Špecializujeme sa na záhradu a na to, čo zákazník potrebuje k tomu, aby bola krásna. U nás nájde na jednom mieste všetko potrebné pre vytvorenie záhrady podľa predstáv. Šikovný personál, kvalita a široký výber z našich produktov zákazníkovi pomôžu odísť od nás s dobrým pocitom, že do svojej záhrady investoval dobre.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2907793  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 800-900