Asistent/ka predaja BIOpotravinyRAJ, Košice

Ing. Peter Tóth

Miesto práce
Komenského 3, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu asistenta/ky predaja v predajni s BIO potravinami a doplnkami výživy, pre zodpovedných a komunikatívnych  ľudí, ktorých zaujíma zdravý životný štýl, baví ich práca s ľuďmi a majú ochotu vzdelávať sa.

Náplň práce a činnosti:

  • Obsluha zákazníkov a poskytnutie informácií o tovare/službe
  • Starostlivosť o zákazníkov a poradenstvo
  • Preberanie a dokladanie tovaru
  • Práca s pokladňou a PC
  • Spracovávanie hotovostných a bezhotovostných platieb (práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom)
  • Udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
  • Spolupráca s kolegami a nadriadenými

  • Príjemné pracovné prostredie​
  • Práca v stabilnej firme
  • Zamestnanecká zľava
  • Príspevok na stravu
  • Práca v menšom kolektíve
  • Možnosť vzdelávania sa v oblasti výživy, stravovania, zdravých potravín a doplnkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
E-mail - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Čo očakávame my?

  • Zaujímaš sa o zdravú výživu a zdravý životný štýl, vzťah k tejto oblasti je nevyhnutý.
  • Zvládaš komunikáciu s ľuďmi a máš základné povedomie o zdravých potravinách.
  • Si ochotný/á rozširovať svoje vedomosti o predávaných produktoch.
  • Dokážeš pracovať v tíme a zvládaš zodpovednosť za svoju prácu.
  • Máš záujem o osobný rozvoj a nové skúsenosti.
  • Vzdelanie a skúsenosti v oblasti výživy/obchodu je výhodou, ale nie podmienkou.

Sme obchod zameraný na zdravý životný štýl, zdravú výživu a životosprávu.
Sme na trhu už od roku 2002.
Ponúkame široký výber BIO, RAW, PALEO a bezlepkových potravín, doplnkov výživy, zaujímavej literatúry, EKO-drogérie a prírodnej kozmetiky.
U nás nájdete mnoho kvalitných produktov pre zdravie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4787424  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac