Operátor/ka v nábytkárskej výrobe

Ing. Milan Polakovič STOLANA PIAL

Miesto práce
Ružová 29, Dolný Pial
Termín nástupu
01.10.2020
630 - 850 EUR/mesiacNástupný plat je 630,00 € a po dosiahnutí odbornosti a výkonnosti, dodržaní pracovných postupov pri určenej pozícii je plat 850,00 €, ktorý sa v ďalšom období zvyšuje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na drevoobrábacích strojoch, vŕtanie, dlabanie, čapovanie, pílenie, brúsenie, plnenie výrobných cieľov a zabezpečenie plynulosti výroby, kontrola kvality a výsledného produktu, spolupráca s majstrom, zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO na pracovisku, dozor nad dodržiavaním poriadku a čistoty na pracovisku.

Jednozmenná prevádzka, soboty, nedele, sviatky voľné, kmeňový zamestnanec, príspevok na dopravu do zamestnania, ubytovanie zdarma, stravné lístky v hodnote 3,83 € na odpracované dni, zaškolenie, stabilný príjem, vianočný príspevok a posedenie, zdravotná starostlivosť, príjemný pracovný kolektív.

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Váš životopis na e-mailovú adresu: [email protected], môžete sa aj telefonicky informovať na t.č. 0917 460 944. Kandidáti, ktorí spĺňajú naše požiadavky budú pozvaní na pracovný pohovor. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vítané je SOU drevárske, SOŠ drevárska, SOŠ strojnícka

Prax vo výrobe vítaná, manuálna zručnosť, technické myslenie, zodpovedný prístup k práci, rešpektovanie pravidiel systému výroby, schopnosť a snaha učiť sa nové postupy.

Sme menšia spoločnosť so stabilným výrobným programom, ktorý je zameraný na výrobu sedacieho nábytku z masívu buk a dub. Vyrábame stoličky, kresielka, taburetky, lavice, stolíky a iný doplnkový nábytok.
V súčasnosti celá výrobná produkcia je vyvážaná do krajín EU.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3962417  Dátum zverejnenia: 4.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac