Reagujte bez životopisu

Stavbyvedúci

Ing. Marián Sahul S T A V E K O

Miesto práce
Rišňovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 800 EUR/mesiacMzda sa odvíja od úrovne schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• orientovanie sa na odborné profesie na stavbách
• dodržiavanie kvality vykonaných prác
• sledovanie časových ukazovateľov projektu
• riadenie prác a pracovníkov na stavbe, subdodávateľov
• kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
• súčinnosť s investorom pri výstavbe projektu
• riadenie stavebných technikov a ďalších pracovníkov na stavbe
• vypracovávanie súpisov vykonaných prác
• sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu
• dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov
• riešenie technický problémov
• zavádzanie nových procesov

Mobilný telefón
Po zaučení možnosť služobného auta
Istota stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou od roku 1992
Práca s dlhodobou spoluprácou
Odmeny
Stravné

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Môžete nás aj telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbor stavebný

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

• prax v stavebníctve min. 3 roky
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti od SKSI - stavbyvedúci inžinierske stavby/pozemné stavby
• základné právne a ekonomické povedomie
• vysoké pracovné nasadenie
• samostatnosť
• zodpovednosť
• flexibilita
• organizačné a technické schopnosti

Slovenská stavebná firma Ing.Marián Sahul STAVEKO bola založená v roku 1992. Zamestnanci sú ľudia s viacročnou praxou v stavebníctve a inžinierskych činnostiach spojených so stavebníctvom.
Realizujeme dopravné, inžinierske, pozemné a vodohospodárske stavby.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4790156  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac