Reagujte bez životopisu

Promotér/ka - dlhodobá práca - nástup ihneď - nadštandardný zárobok

Ing. Ľuboslav Mihály

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac+ odmeny, bonusy a darčeky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je predovšetkým zoznámenie zákazníka s uvádzanými produktami, poradenstvo, rozdávánie reklamných materiálov súvisiacich s danou akciou.
Reklamné akcie sú vždy celodenné so zabezpečenou dopravou z Košíc na miesto aj späť. Konajú sa vrámci východného Slovenska.

Ponúkame vysoké finančné ohodnotenie vyplácané denne, kariérny rast, priateľský kolektív, každý týždeň možnosť ľubovoľného výberu pracovných dní (pondelok-piatok), získanie nových skúseností.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na [email protected] . Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, usilovnosť, príjemné vystupovanie, schopnosť učiť sa nové veci.

Reklamná a marketingová spoločnosť vytvára reklamné kampane pre svojich partnerov. Pôsobí na trhu od roku 2014.

Adresa spoločnosti

PROMO AGENCY KOŠICE
Masarykova 2
040 01 Košice

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3764126  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac