Predajca v ZOO obchode na Orave

TATRAPET, export-import,chovateľské potreby

Miesto práce
okres Dolný Kubín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha a starostlivosť o zákazníkov v ZOO obchode
- Starostlivosť o zvieratá
- Aktívny predaj sortimentu chovateľských potrieb a živého tovaru
- Práca s pokladňou a skladovým programom

- zázemie stabilnej a úspešnej firmy s 30 ročnou históriou
- motivačné finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy
- stabilné pracovné miesto
- kariérny rast
- dochádzkový bonus
- všetky odvody
- stravné lístky a stravný bonus

Ďakujeme záujemcom o prejavený záujem pracovať v tíme predajcov v sieti našich ZOO obchodov, ktorí nám poslali svoju žiadosť a životopis.
Z dôvodu veľkého počtu uchádzačov Vás budeme kontaktovať priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, Chovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Proaktívny a ústretový prístup k obsluhe zákazníkov
- Záujem o chovateľstvo, vzťah ku zvieratám
- Ochota učiť sa nové veci
- Nasadenie a chuť do práce
- Ochotu pracovať podľa rozpisu zmien, vrátane víkendov

TATRAPET je slovenská výrobná a obchodná firma, ktorá vyrába a dodáva široký sortiment produktov pre domácich miláčikov po celom svete.
Od roku 1988 budujeme značku TATRAPET a kvalitu priamo zo srdca Slovenska, overovanú nielen našimi zákazníkmi.
Už viac ako 35 rokov tvoríme a prinášame produkty pre kvalitnejší a šťastnejší život domácich miláčikov, uplatňujúc nadobudnuté poznatky, profesionalitu a skúsenosti overené a zúročené časom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3314802  Dátum zverejnenia: 20.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore