Obchodný zástupca/zástupkyňa Retail/FMCG Žilina

Ing. Ľubica Zaťková, Freelance HR Consultant

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším klientom je výrobca širokého sortimentu značkových potravinárskych výrobkov. Hľadáme šikovného obchodníka /obchodníčku, ktorého/ktorej úlohou bude presadzovať obchodné ciele spoločnosti v maloobchodoch zvereného regiónu.

- jeho/jej úlohou bude navštevovať predajne podľa stanovenej frekvencie s vykonávaním nasledovných činností:

- zisťovanie dostupnosti a aktuálnych zásob zalistovaných výrobkov podľa daného formátu predajne
- zabezpečovanie zdravej rotácie výrobkov
- uplatňovanie zásad category managementu v praxi
- zjednávanie druhotných umiestnení a správne umiestňovanie POS materiálov
- prezentácia noviniek na úrovni predajne
- reporting v mobilnej aplikácii, atď.

zázemie prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
zaškolenie a podporu odborného rastu
motivujúce finančné ohodnotenie a iné benefity
služobné auto aj k súkromnému využitiu
mobilný telefón (smartphone)
13. plat
možnosť získať prémie v závislosti na osobných výsledkoch na periodickej báze po sk. lehote a iné.

Informácie o výberovom konaní

Prvé kolo pohovorov je on-line.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klientom je renomovaný výrobca širokého sortimentu potravín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- min. stredoškolské vzdelanie
- skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu alebo visual merchandisera min. 2 roky, ideálne v rýchloobrátkovom tovare
- schopnosť organizovať svoju vlastnú prácu s cieľom zrealizovať predpísaný počet návštev predajní
- komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie, - schopnosť nadväzovať kontakty
- schopnosť motivovať sám seba
- asertívnosť
- záujem neustále sa zlepšovať
- časová flexibilita (pozícia je časovo náročná a vyžaduje denné cestovanie)
- bydlisko v Žiline alebo blízkom okolí
- veľmi dobrý vodič - vodičský preukaz sk. B

- vyhľadávanie kandidátov na stredné a vyššie manažérske pozície a pozície špecialistov
- research pre zahraničné personálne agentúry
- poradenstvo v oblasti odmeňovania

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4776155  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac