Reagujte bez životopisu

Servisný a montážny pracovník

Ing. Karol Herberger

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 800 EUR/mesiac13. plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž, servis, údržba rýchlobežných brán a požiarnych uzáverov

Služobný telefón aj na súkromné účely,
školenia a rekvalifikačné kurzy hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, ochota cestovať, pracovitosť, zodpovedný prístup k práci

Pri založení firmy v roku 1974 bola firma EFAFLEX Nemecko prvým podnikom na svete, ktorý sa zaoberal výhradne rýchlobežnými bránami. A to úplne zámerne, pretože z tejto vízie vychádza náš náskok už od prvého dňa. EFAFLEX priemyselné brány sú k dispozícii v prevedeniach: špirálové, rolovacie, skladacie, brány pre čisté priestory, brány pre mraziace boxy a brány pre ochranu strojnej obsluhy a ešte mnoho ďalších špeciálnych prevedení pre rad priemyselných odvetví a obchodov. EFAFLEX je dnes výrobca, ovplyvňujúci trh rýchlobežných brán a zamestnáva viac ako 1200 ľudí po celom svete. Hlavné sídlo firmy EFAFLEX je v bavorskom Bruckbergu, odkiaľ je spravovaná predajná sieť, ktorá sa od roku 1994 rozprestiera na všetkých piatich kontinentoch. EFAFLEX ponúka inovačné a kreatívne inžinierske umenie z Nemecka. Zastúpenie na Slovenskom trhu je od 2001

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4068444  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac