Predavač v Trafike v Senci

Ing. Juraj Nádaský

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl - máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 650 EUR/mesiacplat 650€ / netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca vhodná pre invalidných a starobných dôchodcov, práca s registračnou pokladňou, predaj tovaru, objednávanie tovaru, jednoduchá administratívna práca s dokladmi, inventarizácia

Ak nechceš sedieť doma na dôchodku a už ťa to tam nudí, chceš spoznať nových ľudí a byť užitočný tak nám napíš

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

zodpovednosť, samostatnosť, pravidelná dochádzka, nekonfliktnosť, príjemné vystupovanie
skúsenosť s registračnou pokladňou a práca s peniazmi

Spoločnosť sa zaoberá prostredníctvom svojej obchodnej siete predajom periodickej a neperiodickej tlače, tabaku, cigariet, tabakových výrobkov, predajom cukroviniek, alkoholických a nealkoholických nápojov.
Sezónne sa zaoberá predajom letného sortimentu (drogéria, opaľovacie krémy, nafukovacie lehátka, športový sortiment, a pod.) na Slnečných jazerách v Senci.
V súčasnosti má 8 celoročných predajní a 2 sezónne prevádzky.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Juraj Nádaský
E-mail: poslať životopis
ID: 2820303  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac