Reagujte bez životopisu

Hľadáme skladníka a vodiča na dodávku pre cateringovú spoločnosť - príležitosť pre všetkých, ktorí hľadajú zmysluplnú prácu a dynamické prostredie

Ing. Jozef Dubjel - Cateringové služby

Miesto práce
Vlčie hrdlo, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 700 EUR/mesiacHrubá mzda 1 100 EUR + mesačné odmeny od 35 € + polročné prémie od 400€ + zadarmo obed a dobrá káva/čaj. Pre živnostníka mzda od 1500 € (v závislosti od počtu odprac. hodín) + mesačné odmeny od 35 € + polročné prémie od 400€ + zadarmo obed a dobrá káva/čaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníka a vodiča na dodávku pre cateringovú spoločnosť - príležitosť pre všetkých, ktorí hľadajú zmysluplnú prácu a dynamické prostredie!

Uchádzač bude:

  • Prichystávať inventár podľa podkladov
  • Ukladať cateringový inventár na správne miesto
  • Vykonávať údržbu cateringových zariadení
  • Pracovať s interným cateringovým systémom na PC
  • Príležitostne rozvážať jedlo a inventár podľa závozného plánu a včas
  • Rozvážať dodávkou do 3,5 t  na 90% v rámci BA a okolia
  • Nebude mať prácu s hotovosťou
  • Komunikovať so zákazníkom pri odovzdaní dodávky jedla a inventáru
  • Pracovať na zmeny podľa dohody
  • Udržiavať čistotu auta

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Príprava inventáru a jeho uloženie
  • Údržba cateringových zariadení
  • Príležitostný rozvoz jedla a inventáru podľa závozného plánu

Pracovná doba:

  • 8-hodinová pracovná zmena
  • Práca na zmeny, občasne práca počas víkendu podľa dohody

Ak hľadáš zmysluplnú prácu v dynamickom prostredí, tak sa pripoj k nášmu tímu! Pracuj s nami ako skladník a vodič na dodávku pre cateringovú spoločnosť. U nás budeš mať možnosť pracovať s moderným cateringovým systémom na PC, pritom sa postaráš o prípravu inventáru a jeho uloženie, údržbu cateringových zariadení a príležitostne rozvážať jedlo a inventár podľa závozného plánu. Pracovná doba je 8-hodinová zmena, s možnosťou práce počas víkendov. Ak máš skúsenosti s rozvozom do 3,5 t a máš vodičský preukaz skupiny C, tak hľadáme práve Teba!

  • Získaj stabilnú a dlhodobú spoluprácu s rýchlo sa rozvíjajúcou cateringovou spoločnosťou.
  • Vychutnaj si kvalitnú a chutnú zamestnaneckú stravu každý deň.
  • Maj individuálny pracovný čas a prispôsob si prácu svojmu životnému štýlu.
  • Komunikuj s ostatnými členmi tímu pomocou pracovného mobilu s bluetooth.
  • Rozvíjaj svoje zručnosti a schopnosti v modernom pracovnom prostredí.
  • Získaj možnosť kariérneho rastu a rozvoja.
  • Nájdi priateľské a neformálne prostredie v pracovnom tíme, ktorý ti pomôže zosúladiť pracovné a osobné záväzky.
  • Získaj vysokú mieru flexibility a možnosť práce na živnosť.
  • Maj príležitosť pracovať v dynamickom prostredí, kde každý deň je iný a zmysluplný.
  • Zapoj sa do tímu, ktorý sa snaží prinášať radosť a potešenie svojim zákazníkom.
  • Získaj motivačné finančné ohodnotenie.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]. Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 122/2013 o ochrane osobných údajov pre potreby výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Prax s vedením dodávky do 3,5t
  • Dobrá orientácia v Bratislave
  • Ochota pracovať flexibilne
  • Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • Stredné vzdelanie bez / s maturitou
  • Skúsenosti s rozvozom tovaru v dodávke
  • Tímovosť, riešenie problémov, organizovanosť
  • Flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť

Máš skúsenosti s rozvozom tovaru v dodávke? Hľadáme skladníka a vodiča na dodávku pre cateringovú spoločnosť - príležitosť pre všetkých, ktorí hľadajú zmysluplnú prácu a dynamické prostredie!

Viac ako 20 rokov naša spoločnosť poskytuje gastronomické služby vo forme cateringu. Sme stabilný partneri, preto ponúkame istotu príjmu a stabilitu. Chceme rásť, preto investujeme do vzdelania našich pracovníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4807151  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac