Asistentka predaja v predajni Hodinárstvo - zlatníctvo terminál Banská Bystrica

Ing. Janka Podobová s. r. o.

Miesto práce
NC Terminal, 29. augusta 37, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
1 000 EUR/mesiacOd 1 000 EUR/mesiac. Garantovaná mzda je min. 800 € netto, plus motivačná zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj šperkov, hodiniek a doplnkov, komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo zákazníkom, starostlivosť o predajňu a tovar, vedenie skladovej evidencie, vybavovanie reklamácií, a podobne.

Práca v obchodnom centre je plná života. Získate neoceniteľné skúsenosti v komunikácií so zákazníkmi. Budete pracovať v skvelom, zohratom, profesionálnom a mladom kolektíve.

Získate zamestnanecké výhody, napr. zľavy na šperky, a pod. Slušne Vás ohodnotíme a ak dosahujete dobré výsledky, čakajú Vás aj odmeny.

Informácie o výberovom konaní

Na ponuku prosím reagujte životopisom s FOTOGRAFIOU.

Kontaktujte nás výlučne mailom. Týmto si vyhradzujeme právo kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi komunikujete s ľuďmi, zaujíma Vás móda, styling, milujete šperky, sledujete dizajnové trendy? Chcete sa v práci rozvíjať a prehlbovať svoje komunikačné schopnosti? Pokiaľ máte ten správny drive, hľadáme práve Vás.:)

Očakávame predovšetkým príjemnú, milú a ochotnú obsluhu zákazníkov. Schopnosť a predovšetkým ochota poradiť zákazníkom pri výbere vhodného šperku. Samozrejmosťou je udržať predajňu i šperky v dokonalom stave (čistota predajne, aranžovanie šperkov, starostlivosť o vzhľad predajne). Hľadáme zodpovednú osobu, na ktorú bude spoľahnutie. Osoba, ktorá bude tímovým hráčom so záujmom napredovať. :)

Ponúkame komplexné, kvalitné zaškolenie. Hlavným predpokladom je chuť pracovať (veľmi dôležitá :) ) a záujem zlepšovať Vaše osobnostné predpoklady potrebné pre túto prácu.

Požadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou – máme medzi nami však aj absolventky a študentky vysokých škôl. Oceníme dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a úsmev. :) Vhodná, ale nie nevyhnutná, je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Predajňa strieborných, zlatých šperkov a hodiniek.
Už viac ako 30 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj šperkov a hodiniek na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Podobová
E-mail: poslať životopis
ID: 4801519  Dátum zverejnenia: 7.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac