Odborný predavač náradia Martin

Ing. Ján Buchanec Technik

Miesto práce
Jesenského 14, Martin
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacmzda je zložená z 2och zložiek - fixná + % z výnosu predajne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, vystavenie a predaj tovaru / príjem, evidencia a výdaj reklamácií / udržiavanie poriadku v predajni / práca s registračnou pokladňou / expedícia tovaru

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, aktívny prístup k zákazníkom, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, komunikatívnosť, dynamickosť, flexibilnosť

Ing. Ján Buchanec Technik je spoločnosť s 30 ročnou históriou. Ponúka produkty pre domácich majstrov i profesionálov v oblasti strojárenského, drevospracujúceho či stavebného priemyslu. Okrem toho u nás nájdete užitočných pomocníkov pre váš dom a záhradu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4786268  Dátum zverejnenia: 16.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac