Odborný predajca Ružomberok (Ref. č.: RK2020-01)

Ing. Ján Buchanec Technik

Miesto práce
Bystrická cesta, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacmzda je zložená z 2och zložiek - fixná + % z výnosu predajne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem, vystavenie a predaj tovaru / príjem, evidencia a výdaj reklamácií / udržiavanie poriadku v predajni / práca s registračnou pokladňou

Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači. Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom zasielajte na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, technické, stavebné, strojárske

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, aktívny prístup k zákazníkom, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, komunikatívnosť, dynamickosť, flexibilnosť, AJ, NJ nie je podmienkou - vítané, prax v obchode vítaná

Ing. Ján Buchanec Technik je spoločnosť s viac ako 25 ročnou históriou. Ponúka produkty pre domácich majstrov i profesionálov v oblasti strojárenského, drevospracujúceho či stavebného priemyslu. Okrem toho u nás nájdete užitočných pomocníkov pre váš dom a záhradu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Jesenského 14
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Zajac
Tel.: +421903447777
E-mail: poslať životopis
ID: 3846433  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac