Zámečník / svářeč

Ing. Ivo Blažek

Místo práce
Byšice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

- příprava materiálu dle výkresové dokumentace
- zámečnické práce (broušení, ohýbání, odjehlování, stříhání, svařování)
- svařování metodou CO

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- znalost svařování CO2, případně elektroda
- znalost technické dokumentace (značení svárů, rozměrové a geometrické tolerance na výkrese), pečlivost při práci
- vyučen v oboru (zámečník, instalatér, klempíř, opravář zem.strojů)
- samostatnost a zodpovědnost
- spolehlivost, ochota učit se novým věcem
- manuální zručnost
- fyzická a psychická odolnost

Výhodou bude, pokud budete umět

- svářečské oprávnění EN135

Co vám můžeme nabídnout

Našich zaměstnanců a jejich práce si vážíme a proto se snažíme kromě zajímavé a atraktivní mzdy jim zpříjemnit pracovní život i dalšími zajímavými benefity:

- zázemí rodinné firmy s příjemnou firemní kulturou
- pestrou a tvůrčí práci (kusová výroba)
- jednosměnný provoz
- možnost práce přesčas
- mimořádná volna (svatba, pohřeb, stěhování aj.)
- 13. plat
- příspěvek na dopravu
- zdarma ubytování v podnikové ubytovně
- prémie za hospodářský výsledek firmy
- dary při životních výročích
- příspěvek na pracovní oděv
- očkování proti chřipce (v zimních měsících)

- nástup je možný ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3917711  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc