Kvetinár/ka, Aranžér/ka

Ing. Ivana Prajová - Kvety Sophia

Miesto práce
Bernolákova 6248/39, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Od 760 EUR/mesiacmzda sa odvíja od seniority a skúseností kandidáta + odmeny na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aranžovanie kvetov a iných zákaziek podľa požiadaviek zákazníka
- Práca s registračnou pokladnicou, predaj a odborné poradenstvo
- Starostlivosť o chod predajne, sezónne úpravy predajne, odborná starostlivosť o kvety a doplnkový tovar
- Vybavovanie e-mailových a telefonických objednávok a kvetinových donášok
-Starostlivosť o firemné sociálne siete, príprava a nahrávanie príspevkov
-Práca s firemným eshopom
-Fotenie a spracovanie produktových fotografií

Hľadáme entuziastického, veselého človeka nadšeného pre floristku a kvetinový dizajn, ktorý zapadne do nášho kolektívu, rád na sebe pracuje, posúva sa ďalej, nebojí sa výziev a dynamického pracovného tempa.

- Sme stabilná a prosperujúca spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti floristiky
- Istota dlhodobej práce na TPP
- Kvalitné zaučenie
- Možnosť odborného rastu
- Kreatívna a rôznorodá práca s možnosťou seba-vyjadrenia
- Stabilný príjem
- Stravné lístky
- Zamestnanecké zľavy
- Špeciálne odmeny, na základe pracovných výsledkov
- Príjemný kolektív a pracovné prostredie
- Flexibilná pracovná doba
- Kvalitné firemné oblečenie

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov za účelom dohodnutia pohovoru prípadne skúšobného dňa v našom kvetinárstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvetinár, aranžér, dekoratér, florista - odborné vzdelanie alebo kurz v tejto oblasti výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prijmeme aj absolventa avšak prax/vzdelanie v odbore veľkou výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvorivosť (kreativita), technická zručnosť, predstavivosť, precíznosť, samostatnosť, inovatívnosť, sledovanie aktuálnych trendov, pozitívny prístup k sociálnym sieťam, estetické cítenie, výborné komunikačné schopnosti.
Absolvent SOŠ v príbuznom odbore, alebo prax v odbore je veľkou výhodou, ale nie podmienkou. Hľadáme aj nezaučených s talentom a zabezpečíme odborné zaškolenie.

Sme spoločnosť ktorá poskytuje svojim zákazníkom kvalitné a komplexné služby v oblasti floristiky. Našou snahou je spájať dlhoročnú tradíciu a odbornosť s aktuálnymi trendmi. Prioritou pre nás je starostlivý výber tovaru a jeho prvotriedna kvalita spojená s profesionalitou a priateľským prístupom našich zamestnancov. Na našich zamestnancoch, ich kreativite a individualite staviame, pretože veríme, že nás posúvajú vpred. Preto, ak si kreatívny človek, ktorý má rád výzvy neváhaj nás kontaktovať!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3399861  Dátum zverejnenia: 22.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac