Klientsky poradca s možnosťou postupu na manažéra

Ing. Ildikó Haszterman - SERVICES

Miesto práce
Galanta, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
8.4.2024
1 500 EUR/mesiacPriemerný zárobok sa pohybuje v priemere od 1500€/mesiac-neobmedzene.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie v jednom z najlepšie platených sektorov, časovú slobodu s možnosťou kariérneho a osobného rastu.

Privítame ambicióznych ľudí do internej siete UNIQA, ktorí hľadajú zmenu a priestor na sebarealizáciu.

Hlavnou činnosťou bude aktívna práca s klientom, uzatváranie zmlúv životného aj neživotného poistenia občanov aj firiem, vyhľadávanie nových klientov a obchodných príležitostí, práca s klientskou databázou, servis nových a existujúcich klientov, administratívne činnosti v kancelárii.

Po zaškolení budete poskytovať servis a poradenstvo novým aj existujúcim klientom. Istý čas strávite za počítačom pri administratívnych činnostiach.

Budete oporou ľudom pri ich dôležitých životných rozhodnutiach.

Ponúkame jednu z najlepších kariér na trhu vrátane finančnej podpory.

Uľahčíme vám prácu potrebným vybavením – dostanete firemný tablet s internetom.

Absolvujete špičkové školenie zadarmo– naučíme vás všetko, čo v práci potrebujete.

Osvojíte si obchodné zručnosti, ktoré vám pomôžu uspieť i v bežnom živote.

Za nadpriemerné výsledky sa môžete zúčastniť viac krát ročne na firemných zájazdoch.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní: osobný pohovor.
V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, zašlite svoj životopis spolu s fotografiou na uvedený email.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, poistovníctvo, finačníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nie je podmienkou, ale vítaná v administratíve, poisťovníctve, bankovníctve.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

čistý register trestov

sebadisciplína

cieľavedomosť

komunikatívnosť

zodpovednosť

empatia

Služba pre spoločnosť UNIQA zaoberajúca sa s poisťovníctvom, dôchodkovým sporením aj investíciami. UNIQA je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, s cieľom poskytnúť najlepšiu kvalitu produktov a služieb prostredníctvom profesionálneho, motivovaného personálu. Spoľahlivosť a vysoká odbornosť je podporená medzinárodným know-how koncernu skupiny UNIQA Insurance Group.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4778336  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac