Можливість для людей з України

Pracovník obchodného oddelenia / sales support

Ing. Gejza Varga DREVAR

Dolné Obdokovce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacBonus a prémie na základe šikovnosti uchádzača a schopnosti učiť sa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a motivovaného Pracovníka obchodného oddelenia / kalkulant s okamžitým nástupom do práce v našej spoločnosti Ing. Gejza Varga DREVAR v Dolných Obdokovciach, Slovensko (s možnosťou občasnej práce z domu).

Ako člen nášho tímu budeš mať príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch a podieľať sa na vypracovaní cenových ponúk podľa zadania. Okrem toho budeš spracovávať objednávky podľa podkladov a dopytovať kalkulácie od obchodných partnerov.

U nás sa budeš cítiť ako doma v mladom a pohodovom kolektíve. Ponúkame ti flexibilný pracovný čas, bonusy, team-buildingy a dokonca aj možnosť home-office dní.

Pridaj sa k nám a budeš mať príležitosť rozvíjať sa v oblasti výroby oken a dverí v príjemnom a stabilnom pracovnom prostredí. Mzdové podmienky sa pohybujú od 1 300 EUR/mesiac a výššie v závislosti od tvojich schopností a šikovnosti.

Prax v stavebnom, oknárskom, technickom priemysle je výhodou ale nie podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne strojárske, technické, drevárske, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Požadujeme stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore, ideálne strojárske, technické, drevárske alebo obchodné. Ak máš príjemné a inteligentné vystupovanie, učenlivý prístup a technické a logické zmýšľanie, určite sa k nám hodíš.

Vyrábame dizajnové okná a dvere, postavené na kvalite, priateľstve a udržateľnosti. Na Slovensku sme známi nielen pre naše výrobky, ale aj pre našu dlhoročnú tradíciu, ktorá je zárukou kvality a spoľahlivosti už od roku 1993.

Náš tím je naším najcennejším aktívom. Každý člen nášho tímu je kľúčovou súčasťou nášho úspechu. Tu nejde len o prácu, ide o spoločné poslanie - poslanie tvoriť, rásť a inovovať. Naša spoločnosť je miestom, kde váš prínos nie je len vítaný, ale je nevyhnutný pre našu budúcnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4547689  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac