Odborný predavač - špecializovaná predajňa zámkov, vložiek, kovaní a iného príslušenstva pre dvere

Ing. Emil Brakl BRAKL a SYN.

Miesto práce
Račianska 116, 831 54 Rača
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 100 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie podľa pracovného výkonu a individuálnych schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Vás omrzela monotónna práca so stále rovnakými pracovnými úlohami, tak u nás sa nudiť nebudete. Nájdete u nás prácu kde problémy každého zákazníka sú jedinečné.

Hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka do nášho kolektívu, ktorý bude schopný samostatnej práce a bude ochotný sa učiť od skúsenejších kolegov.

Vašou bežnou náplňou práce bude:
▸Predaj celého sortimentu produktov, ktorý ponúkame v našej predajni: zámky, vložky, kovania, kľúče a iné príslušenstvo pre dvere a okná
▸Obsluha zákazníkov v kamennej predajni a práca s pokladňou
▸Vybavovanie objednávok a zákaziek emailom alebo telefonicky
▸Odborné a technické poradenstvo
▸Práca v kolektíve skúsených profesionálov, ktorí Vám vždy radi poradia a vysvetlia nové veci
▸Občasné vybavovanie obchodných, firemných záležitostí po Bratislave (firemné auto budete mať k dispozícii)
▸Spolupráca v tíme s ďalšími 2-3 kolegami
▸Udržiavanie poriadku v predajni a sklade

Na základnej výške mzdy sa vieme dohodnúť a zohľadníme pri tom Vaše predchádzajúce skúsenosti, prax a pracovné výsledky.

Benefity:
▸ práca v priateľskom kolektíve stabilnej rodinnej firmy s neformálnou firemnou kultúrou
▸ ústretový prístup k zamestnancovi
▸ príležitosť odborného a kariérneho rastu spolu s adekvátnym rastom platu
▸ motivujúce finančné ohodnotenie

Štrukturované životopisy zasielajte emailom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Nástup do zamestnania je možný ihneď alebo dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
E-mail - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vítame každého zamestnanca, ktorý si chce rozširovať svoje znalosti. Ak nemáte prax z nášho oboru, ale máte chuť sa vzdelávať a robiť zaujímavú prácu, tak Vás všetko potrebné naučíme!

Požiadavky na kandidáta:
▸Technické myslenie
▸Samostatnosť
▸Zmysel pre detail a precíznosť
▸Zodpovednosť za svoju prácu
▸Bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov
▸Aktívny užívateľ počítačov
▸Prax s používaním emailu a emailových klientov ako MS Outlook alebo Thunderbird
▸Schopnosť pracovať s textom a jednoduchými tabuľkami v kancelárskom softvéri ako MS Office alebo Libre Office

Doplňujúce požiadavky, ktoré vítame:
▸Schopnosť rozhodovať sa a hľadať riešenia
▸Záujem o osobný rozvoj a vzdelávanie sa v obore
▸Aktívny vodič sk. B
▸Predchádzajúca prax v železiarstve, zámočníctve, kľúčovej službe, stavebninách alebo inej podobnej oblasti.

Spoločnosť Brakl & syn je rodinná firma vyše s 50-ročnou zámočníckou históriou. Už tri generácie sa špecializujeme na riešenie problémov so zabezpečením nehnuteľností a majetku.

Zaoberáme sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom širokého sortimentu produktov určených na zabezpečenie dverí a okien. Máme trvalo skladom bežné, ale aj špeciálne zámky, vložky, kovania, pánty, samozatvárače a ďalšie príslušenstvo. V našej predajni zámkov ponúkame viac ako 10000 produktov od vyše 50 renomovaných európskych výrobcov. Zákazníkom tiež poskytujeme rokmi overenú kľúčovú službu, ako aj servis a montáž našich produktov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4388430  Dátum zverejnenia: 27.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac