Servisný technik - zámočník/stolár/ udržbár

Ing. Emil Brakl BRAKL a SYN.

Miesto práce
Račianska 116, 83154 Bratislava-Rača, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 900 EUR podľa skúseností a znalosti v obore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hlavnou náplňou práce je montáž a servis dverí, stavebného kovania pre dvere a okná
- mechanické a elektromechanické uzamykacie systémy
- operatívne riešenie vzniknutých problémov
- odborné a technické poradentvo

- práca v rodinnej firme so 40-ročnou zámočníckou tradíciou
- motivačné finančné ohodnotenie
- individuálny prístup k zamestnancovi
- odborné vzdelávanie
- flexibilná pracovná doba
- spolupráca s renomovanými dodávateľmi a odberateľmi

štrukturované životopisy zasielajte emailom, uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, eletrotechnika, stolárstvo, facility services

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát by mal byť technicky a manuálne zručný, s vysokou mierou precíznosti, samostatnosti a zodpovednosti. Znalosť cudzích jazykov AJ alebo NJ je vítaná, ale nie je podmienkou. Čistý register trestov je podmienka. Radi príjmeme zamestnanca, ktorý si chce rozširovať svoje znalosti a pracovať v stabilnej spoločnosti.

Spoločnosť Brakl a syn je rodinný podnik viac ako 40-ročnou zámočníckou tradíciou. Spoločnosť sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj stavebného kovania a dverného príslušenstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ing.Emil Brakl, Brakl a syn
Račianska 116
83154 Bratislava-Rača

Kontakt

ID: 3043063   Dátum zverejnenia: 9.11.2017