Číšník, servírka

Ing. Bronislav Vala

Místo práce
Valeč, Okres Třebíč
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Práce v kolektivu 15 lidí v hotelové restauraci. Práce v nevětším a nejvybavenějším rodinném wellnes hotelu

na Moravě. Budete mít na starosti obsluhu na restauraci , obsluhu na rodinných oslavách nebo svatbách,

nebo přípravu velkých firemních večírků. Zakládání stolů, chystání nápojových stolů atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Základní znalosti pří osluhování hostů

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost cizího jazyka, pokud budete mít v oboru dostatečnou praxi

Co vám můžeme nabídnout

Dobrý kolektiv spolupracovníků, firemní stravování , možnost využívání hotelového vybavení,ubytování,dobré platové podmínky.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3265526  Dátum zverejnenia: 11.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.