Kozmetická poradkyňa

Ing. Alica Némethová

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Termín nástupu
24.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600 - 900 EUR/mesiac, december aj viac (mzda 2,76 na 1 hodinu + 2 % kolektívny podiel z tržby) výplata záleží len na vás

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj prírodnej rastlinnej kozmetiky Yves Rocher predajňa Európa SC Banská Bystrica. Pracovná doba cca od 10.00 do 18.00 pondelok až piatok.

Práca v silnej stabilnej spoločnosti v príjemnom prostredí a skvelom kolektíve.

Ste veselý a milý človek, máte rád ľudí, kozmetiku a viete predávať? Ak áno, tak práve vás hľadáme na prácu v predajni Yves Rocher v nákupnom centre Europa SC Banská Bystrica.

Zároveň hľadáme brigádničku študentku hlavne na predvianočný týždeň 11. 12. - 24. 12. na viazanie balíčkov a dokladanie tovaru na predajni.

Svoj životopis s fotkou ( pre lepšie vybavenie si dojmu z pohovoru) s presným dátumom narodenia a s informáciou o evidencií na úrade práce (od kedy) a či ste pracoval na TPP nad 6 mesiacov pošlite na uvedený email. Do životopisu uveďte presnú adresu, kde aktuálne žijete; odkiaľ by ste dochádzali do práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.11.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Yves Rocher je predajňa prírodnej rastlinnej kozmetiky. Predávame zdravie a krásu. Prírodnú rastlinnú kozmetiku bez farbív a parabénov. Cez pokožku dávame do tela veľa dobrého či zlého. Veríme, že takýmto spôsobom sa nám podarí znížiť výskyt rakoviny na svete. A krása? Snažíme sa o to aby sa každá žena cítila ako kráľovná. Sú veci ktoré robíš srdcom, pre skvelý pocit, že pomôžeš svetu aby bol zdravší a čistejší.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Yves Rocher predajňa SC BB a Korzo PD
Lipová 1098/3
96231 Sliač
ID: 3534616   Dátum zverejnenia: 8.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600 - 900 EUR/mesiac, december aj viac (mzda 2,76 na 1 hodinu + 2 % kolektívny podiel z tržby) výplata záleží len na vás