Reagujte bez životopisu

Samostatný účtovník senior

InfraPartners Management s.r.o.

Mostová 4, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Garant projektu migrácie účtovníctva do systému Pohoda
  • Import celého portfólia spoločností z MRP systému
  • Prevzatie časti portfólia spoločností a vedenie podvojného účtovníctva
  • Príprava a kontrola účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní
  • Účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
  • Príprava platobných príkazov a ich realizácia
  • Vyhodnocovanie došlých faktúr a ich evidencia v účtovnom systéme Pohoda a v Exceli pre externých účtovníkov
  • Vyúčtovanie pracovných ciest
  • Vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok a príprava podkladov pre Štatistický úrad
  • Komunikácia s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami
  • Príprava odoslaných faktúr a podkladov súvisiacich s ich prípravou
  • Participácia na príprave rozpočtov, asistencia pri finančnom plánovaní
  • Príprava podkladov pre finančného manažéra
  • Základný kontroling a asistencia kontrolérovi
  • Práca s Excelom – pomoc s prípravou pracovného kapitálu, finančných analýz a pod.
  • Príprava reportov - pravidelných aj ad hoc
  • Evidencia, archivácia zmlúv, organizácia spisu
  • Spolupráca s externými účtovníkmi a daňovými poradcami
  • Asistencia a spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • Pomocné kancelárske práce podľa potreby

Do nášho tímu hľadáme posilu, ktorá sa bude venovať najmä účtovníctvu a s programom Pohoda a Excelom si bude rozumieť na pokročilej úrovni. Hľadáme človeka, ktorý je flexibilný, nebojí sa výziev a má skvelé nápady.

Ak ťa táto pozícia zaujala, neváhaj a zašli nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník

Počet rokov praxe

2

  • 2 roky praxe vo vedení účtovníctva
  • Skúsenosti s programom Pohoda na pokročilej úrovni
  • Vyššie odborné vzdelanie v oblasti účtovníctva
  • Zodpovednosť, precíznosť a iniciatívnosť
  • Flexibilita a schopnosť pracovať v tíme

InfraPartners Management LLP ("IPM") is a global fund management and advisory company, established in 2014 by a team of experienced investment professionals. IPM is headquartered in London and Bratislava with a presence in Korea, United States and Turkey. IPM specialises in alternative asset classes, including infrastructure, venture capital, private equity and commodities. At IPM we aim to create a positive economic impact and long-term value for our clients, the companies we invest in, and the communities in which we work. IPM's team has previously worked on a number of award-winning transactions on behalf of global financial institutions, being responsible for various industrial and geographical 'firsts', and having deployed billions of capital across their careers.

InfraPartners Management LLP is a limited liability partnership registered in England and Wales and is authorised and regulated by the United Kingdom Financial Conduct Authority (FCA) to advise on and arrange investments.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4835089  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac