Administratívny pracovník

CAREOFAIR s.r.o.

Miesto práce
Kpt. Nalepku, 454/31, 01861 Beluša, okres Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná administratívna podpora pre manažéra, vypracovávanie cenových ponúk, protokolov, fakturácia, kniha jázd, základné administratívne úkony, vybavovanie objednávok, zadávanie dopravy, vybavovanie pošty a emailov, sledovanie verejných zákaziek, komunikácia so zákazníkmi, organizačné zabezpečenie obchodných stretnutí, služobných ciest, vrátane rezervácií hotelov, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest, objednávanie základných kancelárskych potrieb a občerstvenia, plnenie ďalších úloh podľa nariadení vedenia spoločnosti

Finančný motivačný systém, individuálny prístup, možnosť sebarealizácie, stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, schopnosť riešenia problémových úloh, chuť pracovať a učiť sa nové veci

Spoločnosť CAREOFAIR sa zameriava na validáciu a výstavbu čistých priestorov. Pracujeme v priestoroch citlivých na kvalitu ovzdušia ako sú laboratóriá, operačné sály alebo farmaceutické pracoviská. Nosnými službami sú tiež filter manažment, dezinfekcia vzduchotechniky či priestorov a monitoring čistých priestorov. Sídlime v Beluši a klientov máme v rámci Slovenska, i Českej republiky.
Naši klienti vyžadujú vysoké odborné zázemie, spoľahlivý prístup a 100 %- né výsledky. My tieto princípy naplno uplatňujeme v každom kroku našej práce. Sme hrdí na to, že prirodzeným cieľom našich zamestnancov je spokojnosť klienta a chuť zakončiť každú objednávku úspešne. Podporujeme rast našich kolegov či už pravidelnými školeniami, pochvalami alebo finančnou odmenou. Vytvárame príjemnú atmosféru na pracovisku, pretože veríme, že pozitívne vplýva aj na výsledky práce. Vieme sa spolu zasmiať, osláviť narodeniny, poradiť si, aj pomôcť. Naši kolegovia neodmietajú prácu počas víkendu či nadčasy, pretože chápu, že pre finalizovanie niektorých projektov je to nutné. Počas pracovných služieb sa snažíme zabezpečiť zamestnancom maximálny komfort, k dispozícii sú firemné vozidlá.
Nechceme tvrdiť, že práca v spoločnosti CAREOFAIR je náročná, alebo ľahká. Každý nový člen kolektívu by však mal vedieť, že chceme byť pre našich klientov profesionálnym partnerom na vysokej a odbornej úrovni, a to si vyžaduje profesionálny a zodpovedný prístup všetkých členov tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3267218  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600