Hľadáme Account Managera pre oblasť ERP do nášho tímu

InfoConsulting Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2021/dohodou
1 300 EUR/mesiacPlatové podmienky a štruktúra platového nastavenia po skúšobnej dobe, po 6 mesiacoch a ďalšie benefity budú individuálne dohodnuté podľa kvalifikácie a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte novú pracovnú výzvu, chcete sa podieľať na medzinárodných projektoch a inovovať procesy u nášho zákazníka, tak čakáme práve na Vás. Neváhajte nám poslať Váš profesijný životopis a motivačný list a my Vás budeme kontaktovať.

Hľadáme do nášho tímu Account Managera. Cieľom Account Managementu je budovanie vzájomného vzťahu so zákazníkom, ktorý mu umožní naplno využívať potenciál ERP riešení, ako aj:

- rozvíjanie vzťahu s aktuálnymi zákazníkmi na Slovensku a so slovenskými pobočkami globálnych zákazníkov IFS
- business development nových rozvojových projektov u týchto zákazníkoch
- obchodné prezentácie, príprava obchodných ponúk, zmlúv, vyjednávanie podmienok
- interná komunikácia a obhajoba záujmov zákazníka. Proaktívna spolupráca s ostatnými členmi tímu
- spolupráca na prípravr akcií pre súčasných zákazníkov
- interný reporting s využitím CRM

Ponúkame:
- zaujímavý adaptačný plán a tréning vo vybranej zahraničnej pobočke
- prácu projektového charakteru v medzinárodnej spoločnosti
- osobný rozvoj v dynamickej spoločnosti na lokálnej a medzinárodnej úrovni
- extra dovolenku (tzv. FREE DAYS), nad rámec zákona
- doplnkové dôchodkové sporenie
- notebook, mobilný telefón
- flexibilný pracovný čas
- príjemné pracovné prostredie, zamestnanecké výhody
- jazykové kurzy

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky obsadzovanej pozície. Ostatným uchádzačom ďakujeme za záujem pracovať v našom tíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ERP a Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- plynulá znalosť anglického jazyka (C1)
- minimálne 2 ročná skúsenosť na obchodnej pozícii (ako Account Manager, KAM)
- vyspelá osobnosť so skúsenosťami s predajom ERP riešení (prípadne iných veľkých SW riešení pre výrobné firmy)
- orientácia na trhu ERP riešení
- záujem o oblasť výroby a uplatnenie nových technológií, ideálne v kombinácii s IT
- znalosť základnej architektúry informačných systémov
- prehľad o podnikových procesoch (nákup, výroba, sklady, predaj, ...) a ich podpore zo strany ERP systémov
- organizačné schopnosti a ťah na bránku
- analytické schopnosti a myslenie
- schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, aktívy a tvorivý prístup
- racionálne a efektívne myslenie

Sme nadnárodná spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou. Zaoberáme sa konzultačnými službami a implementáciou celopodnikového informačného systému ERP IFS Applications. V roku 2021 sme získali prestížne ocenenie v kategórii IFS Services Partner of the Year. O rok neskôr sme získali ocenenie IFS Customers‘ Choice Award, ktoré je najprestížnejším ocenením v ekosystéme IFS, pretože rozhodujúcim faktorom je spätná väzba zákazníkov. Zároveň sme boli finalistami v dvoch ďalších kategóriách: IFS Customer Choice Partner of the Year a IFS Channel Partner of the Year.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2000 a po celú tú dobu sa špecializujeme na komplexné dodávky podnikového softvéru IFS - od implementácie cez špičkovú podporu až po kontinuálny rozvoj podľa potrieb zákazníkov. Každému nášmu zákazníkovi chceme poskytnúť 100% služby a preto potrebujeme rozšíriť náš tím.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4131880  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac