Можливість для людей з України

Technický manager GPS techniky

INFOCAR a.s.

Miesto práce
Račianska 30, Bratislava
Termín nástupu
júl 2023
900 - 1 100 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, 13.plat, mimoriadne odmeny...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie a vybavovanie technických dotazov od zákazníkov, príjemné vystupovanie a komunikácia cez telefón, diaľková analýza vzniknutých porúch na zariadeniach, samostatné vedenie technického projektu satelitných GPS systémov, dohľad nad technikou, spracovanie a príprava komponentov pre ďaľšiu montáž, zodpovednosť a starostlivosť o klienta.

Práca v mladom priateľskom kolektíve, možnosť odborného a profesionálneho rastu, práca v perspektívne sa rozvíjajúcom odvetví komunikačnej techniky, zaujímavé platové ohodnotenie, služobný mobilný telefón, stravné lístky a iné výhody...

Informácie o výberovom konaní

životopis zaslať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min.2 roky

zodpovednosť, vedenie kolektívu, slušné vystupovanie, kreativita, komunikatívnosť, technický typ výhodou, samostatnosť, organizačné schopnosti, prehľad v oblasti mobilných dát a mobilných aplikácií

25. ročná slovenská spoločnosť INFOCAR a.s. zaoberajúca sa vývojom a predajom vlastných IT riešení v oblasti dopravy, telematiky, službami spojenými s GPS monitoringom.
Viac info nájdete na: www.infocar.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4597672  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac