Produktový manažér pre GPS riešenia do bicyklov

INFOCAR a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
02.04.2019
900 až 1.200 € podľa odbornosti a skúseností + provízne odmeny podľa predaja a dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna oslovovanie zákazníkov, predaj a poskytovanie odborného poradenstva
- Vyhľadávanie obchodných príležitostí na domácom a zahraničnom trhu
- Plnenie úloh nadriadeného a zodpovednosť za ich splnenie
- Kontakt so súčasnými aj potencionálnymi zákazníkmi
- Dohodovanie obchodných a logistických podmienok predaja
- Poskytovanie odborného poradenstva odberateľom
- Sledovanie skladových zásob na prevádzkach a reportovanie nadriadenému
- Pravidelný reporting a vyhodnocovanie predaja
- Zodpovednosť za rozvoj obchodu a zverených úloh
- Ďalšie činnosti podporujúce predaj

-štandardné pracovné nástroje ( firemný automobil, mobilný telefón, notebook, stravné lístky...)
-bezplatné zaškolenie na prac.pozíciu
-práca v novej, perspektívne sa rozvíjajúcej oblasti v mladom kolektíve
-profesionálny rast
-zaujímavé a progresívne mzdové ohodnotenie
-zamestnanecké zľavy na tovar
-firemné team-buildingové akcie a benefity
- možnosť sebarealizácie

Zaslať životopis na uvedený mail, vybraní uchádzači budú pozvaní na osobné výberové stretnutie v našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, elektrotechnické, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min 3 ročná prax v obchodnej oblasti

- obchodné skúsenosti
- samostatnosť
- flexibilita
- spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie
- proklientská orientácia
- prax v oblasti cyklopredaja výhodou

25. ročná slovenská spoločnosť INFOCAR a.s. zaoberajúca sa vývojom a predajom vlastných IT riešení v oblasti dopravy, telematiky, službami spojenými s GPS monitoringom.
Viac info nájdete na: www.infocar.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3514763  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 až 1.200 € podľa odbornosti a skúseností + provízne odmeny podľa predaja a dosiahnutých výsledkov