Technický manager GPS techniky

INFOCAR a.s.

Miesto práce
Račianska 30, Bratislava
Termín nástupu
jún 2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie a vybavovanie technických dotazov od zákazníkov, príjemné vystupovanie a komunikácia cez telefón, diaľková analýza vzniknutých porúch na zariadeniach, samostatné vedenie technického projektu satelitných GPS systémov, dohľad nad technikou, spracovanie a príprava komponentov pre ďaľšiu montáž, zodpovednosť a starostlivosť o klienta.

Práca v mladom priateľskom kolektíve, možnosť odborného a profesionálneho rastu, práca v perspektívne sa rozvíjajúcom odvetví komunikačnej techniky, zaujímavé platové ohodnotenie, služobný mobilný telefón, stravné lístky a iné výhody...

Informácie o výberovom konaní

životopis zaslať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží, technické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min.2 roky

zodpovednosť, vedenie kolektívu, slušné vystupovanie, kreativita, komunikatívnosť, technický typ výhodou, samostatnosť,

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a predajom vlastných IT riešení v oblasti dopravy, telematiky, službami spojenými s GPS monitorovaním, kontrolou a úsporami na firemných motorových vozidlách a vývoj nových projektov ako napr: www.bikeangel.eu, www.flexi-bee.eu
Viac na www.infocar.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Račianska 30/A
831 02 Bratislava 32

Kontakt

Kontaktná osoba: Kamil Noskovič
Tel.: 02/49 111 814
E-mail: poslať životopis
ID: 1296542  Dátum zverejnenia: 14.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac