Manažér/ka v oblasti opatrovania, home-office

Infobon s.r.o.

Místo práce
Home office, Slovenská republika
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
Prosím uveďte v životopisu Vaše platové požadavky.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Součinnost s rakouskými jednateli společnosti při procesu zakládání agentury
Spolupráce při přípravě business plánu a smluvní dokumentace ve vztahu ke klientům i zaměstnancům
Reprezentace firmy vůči slovenským, rakouským a německým partnerům
Komunikace s kandidáty a jejich výběr, archivace životopisů
Organizace a koordinace dopravy ze Slovenska na místo určení
Řešení ad-hoc situací a nečekaných záležitostí
Reporting rakouským kolegům a jednatelům (telefonicky, emailem)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce v home office bez nutnosti dojíždění
Být přímo u zrodu nové společnosti, vynikající příležitost karierního růstu a osobního rozvoje
Osobně přispět ke zdokonalení a zdůvěryhodnění trhu v oblasti péče a opatrování
Využití nabytých zkušeností v oblasti opatrování a péče
Každodenní komunikace v německém jazyce

Informace o náboru

Zašlete prosím Váš životopis v německém jazyce s uvedením praxe v daném oboru. V motivačním dopisu prosím uveďte možný datum zahájení spolupráce a Vaše finanční požadavky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy
Fakturace - Základy
Mzdové účetnictví - Základy

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti s opatrováním a péčí o pacienty a seniory v zahraničí
Aktivní znalost německého jazyka
Znalost práce na PC (Email, Skype, Word, Excel)
Organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost
Svědomitá, zodpovědná a flexibilní osoba
Klientsky otevřený přístup, snaha o nalezení řešení
Připravenost plnit podnikatelské cíle společnosti
Zkušenosti s vedením lidí výhodou
Počáteční spolupráce formou živnosti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáme manažera/-ku pro nový projekt v oblasti opatrování a péče pro západoevropské klienty. Naším cílem je být otevřenou, důvěryhodnou a prestižní agenturou, a to ve vztahu jak ke klientům, tak i vůči zaměstnancům. Obracíme se na empatické osobnosti s pracovními zkušenostmi v dané oblasti. U nás nerozhoduje věk ani místo bydliště, ale praktické zkušenosti, schopnosti a vůle pracovat. Využijte šanci být přímo u zrodu tohoto nového projektu!
ID: 1890704  Dátum zverejnenia: 7.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Prosím uveďte v životopisu Vaše platové požadavky.