Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo InfinityDRIVE s.r.o.

Kuriér - Bolt Food - týždenné výplaty!

InfinityDRIVE s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme kuriérov pre aplikáciu BOLT FOOD. Staň sa profesionálnym kuriérom a rozvážaj kedy ti to vyhovuje.
Tvojou úlohou je zodpovednosť, proaktívny prístup k zákazníkom a mať vždy dobrú náladu. (:

Staň sa pánom svojho času a poď pracovať ako kuriér.

Čo potrebuješ?
- minimálny vek 16 r.
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- orientačná schopnosť
- ochota pracovať

Čo poskytujeme?
- Pracovný pomer
- Prácu pre stabilnú flotilu
- Vyplácanie na týždennej báze
- Podporu
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Výhodné podmienky
- Férový prístup

Pred začatím je potrebné prejsť krátkym interným vyberovým kolom, ktoré zahŕňa otázky na najčastejšie krízové situácie.

Práca je možná na polovičný úväzok, dohodu alebo SZČO/S.R.O.

mzda sa odvíja od vašej šikovnosti a počtu objednávok, uprednostňujeme aktívnych kuriérov.

v priemere od 300€ až do 550€ týždenne po odpočítaní provízie!

Rozvoz môžeš vykonávať:
- aute
- motocykel
- bicykel
- skúter
- kolobežka

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

InfinityDRIVE s.r.o. je stabilný flotilový partner pre spoločnosti Bolt Food a Bistro.sk pôsobiaca na Slovenskom trhu a Bolt Food aj na Českom trhu. Zabezpečujeme registrácie vodičov, pomoc s fakturáciami, online podporou a možnosťou prenajímať si od nás bicykle, skútre, autá (LPG) za zvýhodnené ceny pre našich kuriérov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Štern
Tel.: +421915154987
E-mail: poslať životopis
ID: 4594677  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac