Odborný predajca športového tovaru/pokladník v INTERSPORTE Prievidza INFINITY team, s.r.o.

INFINITY team, s.r.o.

Miesto práce
Nábrežná 7a, Prievidza
Termín nástupu
1.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac739 € hrubá mzda + pohyblivé zložky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INTERSPORT hľadá pre predajňu v Prievidzi športového poradcu, ktorý by svoj záujem o šport a športový tovar rád využil v profesionálnom poradenstve a starostlivosti o zákazníka.
- Chcete pracovať v predajni ponúkajúcej svetové a
exkluzívne značky?
- Môžete nastúpiť ihneď?
- Ste komunikatívny a pozitívny?
- Dokážete pracovať flexibilne a samostatne?

Potom hľadáme práve Vás!

zamestnanecké zľavy na celý sortiment
pravidelné školenia
práca v mladom a pozitívnom kolektíve
preplácané nadčasy
podieľanie sa na výbere sortimentu v predajni

Informácie o výberovom konaní

poslať svoj životopis na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

záujem o šport a športový tovar
- komunikatívnosť, pozitívny vzťah k ľuďom
- predajné zručnosti
- zodpovednosť, flexibilita
- ochota pracovať na zmeny
- zručnosť v oblasti bicyklov a servisu lyží

Spoločnosť INFINITY team, s.r.o. je vlastníkom a prevádzkovateľom predajní INTERSPORT v Prievidzi, Leviciach a Trnave.

Intersport je jednou z najväčších a najúspešnejších organizácii športových obchodov na svete. Predajne športových potrieb Intersport majú na Slovenskom trhu už niekoľko rokov silné postavenie a to vďaka dobrej organizácii obchodov, kvalitnému tovaru a v neposlednom rade vďaka kompetentnému personálu na všetkých pozíciách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4175033  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac