1 100 - 1 300 EUR

Vedúci/a zmeny - Team leader v Intersport City Arena Trnava

INFINITY team, s.r.o.

Miesto práce
Kollárova 20, Trnava
Termín nástupu
20.8.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INTERSPORT hľadá pre predajňu v City Arena Trnava šikovného predajcu, ktorý by zároveň vedel potiahnuť team k lepším výsledkom.
Hľadáme práve vás, ak:
• máte ťah na bránu
• ste viedli team zamestnancov
• chcete predávať a naučiť predávať svojich kolegov;
• poskytujete skvelý zákaznícky servis;
• vás motivujú výborné predajné výsledky;
• viete prevziať zodpovednosť za to, že je predajňa atraktívna;
• tvoríte tímového ducha pomocou pozitívnej energie, motivácie a odhodlania;
• budete zodpovedný za plánovanie zmien a profesný rozvoj zamestnancov;
• budete asistovať svojmu tímu pri všetkých ďalších úlohách, ako je obsluha zákazníkov, práca v sklade, doplňovanie regálov, práca na pokladni, upratovanie predajne;

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

651 € hrubá mzda + 350 € v priemere pohyblivé zložky a odmeny + príplatky za víkendy, v priemere 1100 - 1300 € brutto/mesačne

- obratové prémie
- zamestnanecká zľava na nákup
- stravné lístky v hodnote 4 €

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- prirodzená autorita
- vodcovské schopnosti
- záujem o šport a športový tovar
- komunikatívnosť, pozitívny vzťah k ľuďom
- predajné a servisné zručnosti
- zodpovednosť, flexibilita
- ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť INFINITY team, s.r.o. je vlastníkom a prevádzkovateľom predajní INTERSPORT v Prievidzi, Leviciach a Trnave.

Intersport je jednou z najväčších a najúspešnejších organizácii športových obchodov na svete. Predajne športových potrieb Intersport majú na Slovenskom trhu už niekoľko rokov silné postavenie a to vďaka dobrej organizácii obchodov, kvalitnému tovaru a v neposlednom rade vďaka kompetentnému personálu na všetkých pozíciách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Podlužany č.1
935 27 Podlužany

Kontakt

Kontaktná osoba: Darina Krakovská
E-mail: poslať životopis
ID: 3734169   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   651 € hrubá mzda + 350 € v priemere pohyblivé zložky a odmeny + príplatky za víkendy, v priemere 1100 - 1300 € brutto/mesačne