Športový predajca v Intersport Levice

INFINITY team, s.r.o.

Miesto práce
Turecký rad 13, Levice 93401, okres Levice
Termín nástupu
22.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj športového tovaru a doplnkov v prevádzke INTERŠPORT v Leviciach v obchodnom centre City Park Levice.

náplň práce:
- predaj tovaru - obsluha a starostlivosť o zákazníka so zámerom predaja
- práca s registračnou pokladňou, práca s hotovosťou
- príjem tovaru, jeho vyloženie a pútavé vystavenie
- spolupráca pri objednávaní tovaru, realizácii marketingových stratégií

ponúkame prácu v prevádzke silnej značky INTERŠPORT, v prostredí s atraktívnym sortimentom.

žiadosti spolu so životopisom prosíme posielať e-mailom na adresu [email protected], predmet správy uveďte v tvare
"meno; INTERŠPORT; médium, v ktorom ste inzerát našli"

prípadne poštou na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zaujímame sa o kandidátov so zodpovedným, precíznym a samostatným prístupom k práci.

aktívny vzťah k športu, znalosť športových potrieb a skúsenosti s predajom športového tovaru sú výhodou.

Spoločnosť INFINITY team, s.r.o. je vlastníkom a prevádzkovateľom predajní INTERSPORT v Prievidzi, Leviciach a Trnave.

Intersport je jednou z najväčších a najúspešnejších organizácii športových obchodov na svete. Predajne športových potrieb Intersport majú na Slovenskom trhu už niekoľko rokov silné postavenie a to vďaka dobrej organizácii obchodov, kvalitnému tovaru a v neposlednom rade vďaka kompetentnému personálu na všetkých pozíciách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1183141  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce ohodnotenie