Hlavný kuchár/-ka

Infinity relations a.s.

Miesto práce
Hotel Orava, Srňacie, 026 01 Dolný Kubín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hlavnou náplňou pozície je vedenie kompletného chodu kuchyne

- K cieľom náplne práce patrí kontrola a zodpovednosť za plynulý a bezproblémový chod kuchyne, ktorý musí sám reprezentovať a prispievať k rozvíjaniu dobrého mena spoločnosti.

- zodpovedá za kvalitu vyrobených jedál
- dodržiavania normy a výrobné postupy, dáva návrhy na nové kalkulácie jedál
- zodpovedá za dodržiavanie štandardov hygieny a kvality
- tvorí jedálne lístky, špeciálne ponuky atď.
- úzka spolupráca s manažérom reštaurácie

Príprava a varenie hotových jedál a minútkových jedál v reštaurácii. Organizácia práce v kuchyni. Objednávanie tovaru. Dodržiavanie HCCAP.
Zostavenie sezónneho lístka.
Iné výhody

- ubytovanie a strava zdarma
- práca na dlhodobo
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a atraktívnom prostredí
- práca v mladom kolektíve
- dobré platové ohodnotenie
- kariérny rast
- možnosť sebarealizácie a kreativity
- možnosť bezplatného využívania športovísk

Informácie o výberovom konaní

° prax. min. 1 rok v pozícií kuchár - PODMIENKOU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Chuť pracovať a rozvíjať svoje schopnosti , kreativita , samostatnosť a spoľahlivosť .

Spoločnosť Infinity relations je prevádzkovateľom trojhviezdičkového rezortu Holiday Park Orava - Srňacie, len 4 km od Dolného Kubína, v horskom prostredí. Okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúka hotel bohatý výber z doplnkových, relaxačných a kongresových služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2143391  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac